Mijn voortuin is ontploft! Nou ja, niet echt natuurlijk maar doordat alle hortensia's ineens gaan bloeien lijkt het wel vuurwerk, zoveel kleuren…. mooi hé ….
Vorige week zijn mijn ouders weer terug gekomen van hun jaarlijkse 3 weken op Terschelling. Voor mijn zus en mij hadden zo nog weer wat schattigs meegenomen van Gallery 't Spinsel gemaakt door Yvonne de Boer. Een lief klein uiltje met z'n grote vriend 't lieveheersbeestje!
In onze pruimenboom heeft zich ineens een duivenpaartje genesteld! Wel op een heel wiebelig takje dus ik hou mijn hart vast …. Er komt in ieder geval geen kat bij dus dat is weer een voordeel. Dit geldt niet voor het merelnestje wat achter huis in de klimhortensia zit. Het zit vlak bij de rand van het dak en ik zag laatst onze Kerel al met zijn lange poot wat hengelen, hopen dat dat goed komt.
Achter huis is ook de hortensia gaan bloeien, al blijkt dit een heel ander soort dan in de voortuin ….
5 Responses to "Blomkes, cadeautjes, een nestje en nog meer blomkes"
Die Hortensia’s voor staan er schitterend bij en die keramieken diertjes passen er prachtig bij! De blommen achter mogen er ook wezen al zijn de kleurtjes iets minder gewaagd, prachtig die Japanse stoffen! Fijne dag,
Lida
Ha,Ha, :-))))
Wat prachtig die bloeiende hortensia’s en wat zijn je eigengemaakte bloemen ook erg mooi. Lieve uiltjes heb je ook gekregen.
Prachtig gezicht die hortensiaxb4s in je voortuin. Ook die in de achtertuin mag er zijn. Lief dat uiltje en ingeltsje.
Prachtig al die blomkes